FAQ

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest minimalna wartość zamówienia hurtowego?
1000 zł netto.

Czy produkty muszą być zamawiane w większych ilościach jednego modelu?
Każdy kupuje ile chce i co chce. Zamówienie może składać się nawet z pojedynczych sztuk danego modelu, pod warunkiem, że łączna wartość zamówienia będzie przekraczać minimalną kwotę. Nie narzucamy Państwu rozmiarów, ilości, mixów, itp.

W jaki sposób należy złożyć zamówienie?
Zamówienie proszę składać mailowo na podane powyżej adresy. Prosimy o podanie w nim kodu producenta towaru, krótkiego opisu, następnie poszczególnych rozmiarów i odpowiadające im ilości. Prosimy również o dołączenie danych firmy, numeru telefonu kontaktowego oraz dane do wysyłki pod warunkiem, że te są inne od rejestracyjnych.

ZOBACZ WZÓR ZAMÓWIENIA

Po ilu dniach od potwierdzenia zamówienia wysyłacie towar?
Termin realizacji zamówienia wynosi standardowo do 5 dni roboczych jednak przy mniejszej ilości zamówień paczki będą wysyłane znacznie szybciej.

Jakie są koszty wysyłki zamówienia hurtowego?
Koszt wysyłki paczki o wadze do 30 kg po wpłacie na konto wynosi 13zł, za pobraniem 16zł. Dostawa do centrów handlowych +15zł za paczkę. Paczki wysyłane są firmą kurierską GLS, daje to gwarancję dostarczenia towaru na następny dzień roboczy.

Kto może dokonać zakupu odzieży w cenach hurtowych?
Zakupu mogą dokonać wszyscy klienci pod warunkiem, że zamówienie będzie przekraczać minimalną kwotę. Nie wymagamy przesyłania żadnych dokumentów rejestracyjnych firmy.

Czy macie jakiś cennik, katalog?
Cennik dostępny jest do pobrania w formie elektronicznej, kliknij TUTAJ.  Klientów zainteresowanych otrzymywaniem najnowszych ofert prosimy o wpisanie się do newslettera.

Czy jest możliwość obejrzenia towaru w siedzibie firmy?
Na miejscu dysponujemy ekspozycją skierowaną do klienta hurtowego, jednak z uwagi na setki różnych linii nie jesteśmy w stanie na miejscu zaprezentować wszystkiego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie nam wizyty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wynika to z dużej ilości zamówień i wcześniej zaplanowanych zadań. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-15:00

Jaka jest możliwość zapłaty za zakupy hurtowe?
Podczas odbioru osobistego akceptujemy tylko gotówkę. W przypadku zamówienia wysyłanego firmą kurierską możliwy jest przelew oraz wysyłka za pobraniem.

Czy jest możliwość negocjacji cen hurtowych?
Prowadzimy politykę jednakowych warunków dla wszystkich – dlatego nie ma możliwości negocjacji.

Czy towar jest oryginalny?
Gwarantujemy, że każda sprzedawana przez nas rzecz jest nowa i legalnego pochodzenia. Wszystkie one pochodzą z legalnych źródeł, tj. bezpośrednio od producenta, z wyprzedaży, nadwyżek produkcyjnych i magazynowych, itp.

Jakiego rodzaju pozwolenia od właścicieli takich znaków towarowych jak Nike, Adidas, Puma, Reebok, Everlast, Lonsdale są potrzebne aby handlować ich odzieżą firmową?
Dokonując zakupu u nas NIE SĄ POTRZEBNE żadne dodatkowe zezwolenia w celu dalszej odsprzedaży. Towarem tym mogą Państwo handlować na bazarze, rynku, w osiedlowym sklepie jak i w galerii handlowej.

Kontakt

hurtownia@odziez-sportowa.com.pl
8135599 13640340
Hurtownia
ul. Polska 20
81-339 Gdynia
zobacz jak do nas trafić

Newsletter

Wymienione zastrzeżone marki, produkty, usługi i tytuły użyte na niniejszej stronie są własnością ich prawowitych właścicieli

Tworzenie stron Webton.pl