Regulamin

 1. Wszystkie elementy znajdujące się na stronie www.odziez-sportowa.com.pl, a w szczególności tekst, zdjęcia i materiały graficzne są prywatną własnością firmy Hurtownia Odzieży Sportowej OUTLET i prawa autorskie do nich są zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie w całości lub części bez naszej pisemnej zgody jest zabronione i podlega ochronie prawnej.
 2. Nasz cennik, jak i wszelkie wyceny towarów dokonywane przez nas na Państwa życzenie nie są ofertą handlową wg znaczenia Kodeksu Cywilnego i są jedynie propozycją do podjęcia rokowań.Zastrzegamy sobie prawo do: odrzucenia błędnie lub częściowo wypełnionych formularzy zamówienia,zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie hurtowni w ciągu dnia,
  • wycofania poszczególnych produktów z oferty,
  • zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie hurtowni w ciągu dnia,
  • wycofania poszczególnych produktów z oferty,
  • przeprowadzania i odwoływania w każdej chwili wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.
 3. Gwarantujemy, że każda sprzedawana przez nas rzecz jest nowa i legalnego pochodzenia. Wszystkie one pochodzą z legalnych źródeł, tj. bezpośrednio od producenta, z wyprzedaży, nadwyżek produkcyjnych i magazynowych, itp. Oferta outletowa z uwagi na swoją specyfikę cechuje się dużą zmiennością i nie jest zależna od nas.
 4. Zgodnie z obowiązującym prawem informujemy, że firma Hurtownia Odzieży Sportowej OUTLET jest importerem (wprowadzającym do obrotu na teren RP) sprzedawanej przez siebie odzieży, obuwia i akcesorii. Kupujący, dokonujący dalszej odsprzedaży zobowiązany jest do właściwego oznaczenia towaru zgodnego z obowiązującymi przepisami i wymogami PIH.
 5. Wszelkie reklamacje dotyczące ilości towaru (jego braków) rozpatrujemy, jeżeli wpłyną maksymalnie do 2 dni od odebrania przez Państwa towaru. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu paczki klient zechce dokonać zwrotu może odesłać towar w terminie do 10 dni od daty otrzymania towaru. Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć wypełniony ‘Dokument zwrotu towaru’ oraz kopię paragonu/faktury z zaznaczonymi pozycjami. Zwrot pieniędzy za odesłany towar następuje po otrzymaniu przez nas podpisanej kopii faktury korygującej. Jedyną możliwą formą zwrotu pieniędzy jest przelew na konto. Będą one odesłane w terminie do 5 dni.

  DOKUMENT ZWROTU TOWARU – do pobrania tutaj

  Proszę pamiętać, że zwrotowi nie podlegają towary kupione w mixie. Ponadto, jeżeli w momencie zakupu otrzymają Państwo rabat z uwagi na przekroczenie określonego pułapu kwotowego, a po zwrocie towaru kwota ta zostanie pomniejszona na tyle, że rabat nie będzie przysługiwał, przelew na Państwa konto zostanie uszczuplony o powyższy rabat.
 6. Wymienione zastrzeżone marki, produkty, usługi i tytuły użyte na niniejszej stronie używane są wyłącznie w celach informacyjnych, pokazujących jakie marki posiadamy w sprzedaży i są własnością ich prawowitych właścicieli. Zawartość strony służy jedynie prezentacji oferty firmy Hurtownia Odzieży Sportowej OUTLET.
 7. Nasza strona może zawierać informacje nieaktualne lub niedokładne, informacje zawarte w niej mogą być zmieniane lub aktualizowane bez uprzedniego powiadomienia. Właściciel witryny nie ponosi odpowiedzialności z tytułu strat lub szkód wynikających z nieumyślnych błędów na stronie.
 8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego. Sądem właściwym do rozstrzygania wszelkich sporów, gdy nie jest możliwe polubowne ich zakończenie jest sąd właściwy dla naszej firmy (Gdynia).
 9. Każdy klient dokonujący u nas zakupu, akceptuje zasady współpracy określone w powyższym Regulaminie.

Kontakt

hurtownia@odziez-sportowa.com.pl
8135599 13640340
Hurtownia
ul. Polska 20
81-339 Gdynia
zobacz jak do nas trafić

Newsletter

Wymienione zastrzeżone marki, produkty, usługi i tytuły użyte na niniejszej stronie są własnością ich prawowitych właścicieli

Tworzenie stron Webton.pl